güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. Ev güvenlik sisteminize gözetim kameraları ulamak istiyorsanız, bulunan eksiksiz seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük yalnız araştırma ile spesiyal durumunuza işaret mütenasip güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz özgü aile gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tamamı seçenekleri yoklama bulmak okunuşu bilinçli müşterek karar döndürmek isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında yöntemlilik yöneltmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriyetle şart cihazına daha sabit müşterek bağlantıya sahiptir ve kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoklukla kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek muhtemel olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin dönem vakit kesintiye uğraması ihtimali vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize dair hüküm da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve sayılmazsa sandalye alan her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm hakkında aynı maksat olan belirli müşterek düzlük var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha gizli bir kez yerden araç yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından büyük eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa ehliyetli ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, kesintisiz renkli emniyet kameralarından çoklukla daha ucuzdur. nesne) tasarruf düşüncesince iyidirler okunuşu kazançlı müşterek nicelik detay görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğu kez renkli kameralardan henüz kazançlı çalışır. ilgi çekici imp kaynak kameralar, mülkünüze giren birinin basamak rengi gibi değersiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması amacıyla ancak erke kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah ancak ekrandan değişik yalnız nesne kaydetmeyecek. Bazı kameralar, aydınlatma koşullarına kapalı olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt erke koşullarında gözetme yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu bölüm önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. hepsi emniyet kameraları karanlıkta esen görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra emniyet sahip olmak maksadıyla kolayca sadece karada gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu sadece size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. sıkıntı ortamlarda cazibe onarmak hakkında kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. perişanlık aynı alanda cazibe yapmaktan değişik seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. Bazı gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına mezuniyet veren tek "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize değişmeyen verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz traksiyon üretmek isteyip istemediğinize düzenlilik verdikten sonra, içmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En pop emniyet kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu kurşun gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın okunuşu işaret pop himaye kameralarından biridir. çoklukla siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli benzer örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne im ettiğini belirlemek çoğu zaman zordur. Bu, henüz geniş bir alanı korumanıza müsaade verir zira kimse tam olarak ne cazibe yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi hakkında okunuşu koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu nezaret kameralarının umumiyetle ceninisakıt ziya koşullarında çok çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik emniyet kameralarıdır. Bunlar ekseri çok oranlı maliyetlidir okunuşu tasarımları onları önemli yalnız cürüm caydırıcı yapar. Bullet Daha Fazla Bilgi Alın kameraları, şeb ve düşük erke koşullarında araç yapabilmeleri ayrılmış kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez kendi başına vandal kanıt olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, soy güvenlik kameraları yahut davranış güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok önemli değişmeyen vardır. müteallik tümsek faktörleri kaynak önünde bulundurarak ve şuurlu blogumu kontrol et sadece seçim yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu etkili okunuşu verimli benzer şekilde azaltmanıza ve önlemenize muin olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *